Відгуки водіїв командіровку Uber-Friend про роботу в UBER

Відгук водія з Харкова

Олександр

UBER - це відмінний спосіб швидко закрити виникають фінансові питання не вдаючись до кредитних карток. Захотілося купити новий гаджет? Сів в машину, попрацював кілька вечорів і можеш спокійно побалувати себе новою приємною дрібничкою!

Відгук водія з Києва

Анатолій

Я працюючий пенсіонер. Щоб заробити 300 грн, мені доводиться добу чергувати. У приберіть щоб заробити ті ж 300 грн, мені іноді вистачає 2-3 годин поїздок по місту. Спочатку думав, що не вийде, так як ніколи не їздив на замовлення. Але програма настільки проста і зрозуміла, що розібрався з першого дня. Рекомендую всім.

Відгук водія з Запоріжжя

Влад

З сервісом UBER мене познайомив мій друг. Я почав його використовувати як додатковий засіб заробітку, виділяючи по дві - три години ввечері після роботи. Результати мене приємно порадували - на додатково зароблені гроші я повністю тепер заправляю і обслуговую машину. Минулого літа відвіз сім'ю на відпочинок на море. Комфортна служба. Приємні пасажири.

Відгуки водіїв про службу Убер

Зарегистрируйся бесплатно и убедись сам!

У нашій команді вже 1615 водіїв

МОМЕНТАЛЬНА РЕЄСТРАЦІЯ в Убер

Стати Водієм UBER

Заробляйте до 30 000 грн*

в місяць на своєму авто!

Контактні номера:

095 311 21 79 (Telegram) 

067 447 94 39  (Viber)

uberfriend.com.ua@gmail.com

Україна

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle
arrow&v

Нажимая кнопку Ви погоджуєтесь з Політикою конфиденциальності та даєте згоду на зберігання та обробку персональних даних